TAG Heuer LINK - milliók okosba’

Bevezető

Nyilvánvalóan nehéz megérteni nekünk, anyagi szempontból átlagembereknek, hogy miképpen lehet bizonyos tárgyakért számunkra irreálisan nagy összeget kifizetni. Nem tudom elképzelni, hogy bármikor is Bentley-ben feszítek majd, akármennyi pénzem is lesz, azt sem gondolom, hogy Mallorcan óhajtok bármikor is kikötni az önmagában is kisebb vagyonba kerülő yachtommal, de még csak műkandallót sem tervezek építeni a bérelt társasházi lakásba. Ezek egyszerűen olyan felesleges dolgoknak tűnnek az én élethelyzetemben (s gyanítom, hogy ezzel vagyunk így egy páran), ami nyilvánvalóan nehezíti annak megértését, hogy ki az, aki mellényzsebből letesz két millió forintot egy okostelefonért, de leginkább miért cselekszik így.

TAG Heuer LINK
[+]

Még akkor sem tudom magam ebbe beleképzelni, ha elvinném a lottóötöst. Vennék egy fullos iPhone-t, vagy egy Nokia N9-et, esetleg valami csúcs Samsungot, meg még pár csecsebecsét, nem lenne gond cserélgetni ezeket havonta az éppen aktuális csúcsgépre, nem gondolnám felesleges kiadásnak az Asus Transformert, mert ezeknél mindig úgy érezném, hogy jó, persze, hogy drága gépek, de tudásuk, minőségük egyenesen arányos a rájuk fordított lóvéval. Egy TAG Heuer LINK esetében ezt még akkor sem tudom megindokolni, ha mindenféle extrabrutál drága anyagból svájci nemesek csavarozzák össze nekem, és annak az aligátornak a bőrét rakják a hátlapra, amelyik szerepelt a CSI Miami három epizódjában.

TAG Heuer LINK
[+]

Mi tehát nem tehetünk mást, mint megírjuk, hogy miből áll össze a telefon, illetve természetesen megvizsgáljuk telefonként is. Mondjuk nem hiszem, hogy a potenciális vásárlók nagy számban nyüzsögnének oldalainkat olvasgatva, s azt sem hiszem, hogy aki eddig Galaxy S II-t vett, az most gyorsan eladja, illetve beszámíttatja egy TAG Heuer LINK vásárlása kapcsán, egyszerűen egy ilyen modellnek olyan szűk célcsoportja van, hogy mi is inkább kuriózumként tudunk rá tekinteni. Jé, ilyen is van, ha már egyszer a kezünkbe került, akkor nézzük meg, hogy milyen, mert vélhetőleg életem hátralevő részében nem nagyon fogok két milliós telefonokat fogdosni, nem hogy AnTuTu benchmarkot futtatni rajtuk.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés